Skip to content

Pomoc kredytobiorcom

Pomagamy naszym klientom w odzyskaniu pieniędzy od banków

Pomoc kredytobiorcom

Nasza firma skupia się na tym, aby w jaki najlepszy sposób wykorzystać nowoczesne metody komunikacji przy jednoczesnym uwzględnieniu możliwie najbardziej efektywnej obsługi klienta. Takie podejście daje naprawdę dobre efekty! Pomogliśmy ogromnej ilości osób, która potrzebowała wsparcia w rozwiązaniu różnorodnych problemów prawniczych – od trudności w uzyskaniu zwrotu prowizji bankowej aż po skuteczne uporanie się z trudnym kredytem CHF.

 

Zwrot prowizji bankowej

ako kredytobiorca z pewnością doskonale wiesz, że na całkowity koszt kredytu składa się nie tylko pożyczona kwota, ale też oprocentowanie czy prowizja, która jest naliczana przez bank. Na szczęście, dzięki obowiązującym przepisom, osoby którym udało się spłacić kredyt przed czasem, mogą liczyć na zwrot prowizji! To doskonały sposób nie tylko na podreperowanie domowego budżetu, ale też na zmniejszenie ostatecznego kosztu kredytu.

Sankcja kredytu darmowego

Darmowy kredyt – czy to możliwe? Okazuje się, że istnieją przepisy, które są bardzo korzystne dla kredytobiorców – choć niestety wielu z nich nie ma o tym pojęcia. Sankcja kredytu darmowego to instytucja stworzona z myślą o sytuacji, w której kredytodawca narusza przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim.

Pomoc frankowiczom

Kurs franka nieustannie szybuje w górę i w dół, a Ty masz dość codziennego sprawdzania, jak obecnie wygląda sytuacja? ‍ Czujesz, że niepewność związana z kredytem we frankach, na który zdecydowałeś się już jakiś czas temu, zaczyna Cię przerastać?