Skip to content

Alior Bank Radom

Alior Bank Radom

Alior Bank jest bankiem uniwersalnym kierującym swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości. Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna sprawiają, że Bank jest zawsze blisko klientów. Marka Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród konsumentów.

Oferta i osiągnięcia Alior Banku są wysoko oceniane zarówno przez klientów, jak i ekspertów, w kraju i za granicą. Alior bank jest instytucją, która jest nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. „Przyjazny Bank Newsweeka” czy „Firma Roku” przyznanego podczas XXVII Forum Ekonomicznego
w Krynicy.

Współpraca z Alior Bankiem pozwoliła nam na uzupełnienie oferty o atrakcyjne kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje kredyt konsolidacyjny, który pomaga klientowi uporządkować i zmniejszyć płacone raty kredytowe, ponadto, jeśli pozwoli na to zdolność kredytowa, otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Warto pamiętać również o atrakcyjnym finansowaniu dla Przedsiębiorców.

Zakończona sukcesem integracja systemu sprzedażowego Helikon z Alior Bank otwiera przed Agentami współpracującymi nowe możliwości składania wniosków kredytowych w dobrze znanej aplikacji sprzedażowej.

Zalety oferty:

W produktach dla Klientów indywidualnych:

  • szeroki wachlarz ofert dla Klienta,
  • nieograniczona ilość dochodów we wniosku kredytowym,
  • specjalna oferta dla Profesjonalistów.

W produktach dla Klientów biznesowych:

  • unikalny produkt 1 wniosek – 3 produkty biznesowe
  • wysokie kwoty nawet do 500 tys.
  • bez poręczycieli i zabezpieczeń z możliwością konsolidacji zobowiązań.

Alior Bank Radom

Złóż wniosek kredytowy

Zadzwoń: +48 793 004 544
i umów się z naszym doradcą.

 

Centrum Finansowe
Kałowski & Partnerzy

ul. Toruńska 12
26-600 Radom