Skip to content

Getin Bank Radom

Getin Bank to marka bankowości detalicznej należąca do drugiego największego pod względem aktywów banku z większościowym polskim kapitałem: Getin Noble Bank S.A.

Silna pozycja Getin Banku to zasługa obranej kilka lat temu i systematycznie realizowanej strategii. W codziennej pracy kierujemy się wyznaczonymi naszą misją wartościami. Te wartości to: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, WSPÓŁPRACA, PORZĄDEK I SZACUNEK.

Nasze starania docenia coraz szersze grono Klientów, a także niezależni eksperci.
Za najlepszą ofertę skierowaną do Klientów indywidualnych Getin Noble Bank został laureatem „Portfeli Wprost” 2015. Przyznana przez tygodnik „Wprost” nagroda to zasługa atrakcyjnych, przejrzystych produktów i usług, wysokiej jakości obsługi Klienta oraz wyróżniającej się na rynku polityki lojalnościowej.

Getin Bank znalazł się na drugim miejscu wrześniowego rankingu najlepszych kredytów gotówkowych TotalMoney.pl. Oferta Banku została wyróżniona przez ekspertów portalu jako jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań dla nowych Klientów (kredyt na 15 tys. zł na okres 3 lat, Klient zewnętrzny).

Stale rozwijamy ofertę kredytową z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność zainteresuje ona szczególnie osoby poszukujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi.

Zalety produktów kredytowych Getin Banku:

  • Kwota kredytu gotówkowego do 200 000 zł
  • Okres kredytowania od 3 do 96 m-cy
  • Akceptowane źródła dochodu: umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenie/o dzieło, umowa najmu lokalu, prowadzenie gospodarstwa rolnego, działalność gospodarcza, emerytura, renta.
  • Możliwość skorzystania z uproszczonej formy dokumentowania dochodów na oświadczenie lub wyciąg z konta.

Getin Bank Radom

Złóż wniosek kredytowy

Zadzwoń: +48 793 004 544
i umów się z naszym doradcą.

 

Centrum Finansowe
Kałowski & Partnerzy

ul. Toruńska 12
26-600 Radom