Skip to content

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe

Dysponujemy ofertami najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych

 

Możemy zaproponować atrakcyjne ubezpieczenie mieszkania, dzięki kompleksowej ofercie polis od większości wiodących Towarzystw w kraju. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym zadbasz o swój dom i swój spokój. Zapewniamy kompleksową ochronę domów i mieszkań wraz z ich wyposażeniem. Ponadto możemy zapewnić ubezpieczenie majątkowe dla dodatkowych budynków i budowli, znajdujących się na terenie posesji. Ponadto zabezpieczeniu podlega mieszkanie i pomieszczenia do niego przynależne (jak piwnica, strych, miejsce parkingowe), mienie ruchome, czy elementy stałe. Podobne zabezpieczenie możemy zapewnić w przypadku domów.
Ubezpieczenie nieruchomości obejmuje pomoc i ochronę od wszelkich ryzyk (ALL RISK) oraz w wybranych ryzykach. Polisy obejmują wsparcie także w nagłych przypadkach m.in. usługę hydraulika, elektryka, ślusarza. Wsparcie może objąć także ochronę domków letniskowych, członków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a nawet domu w budowie.
Wybraną polisę możesz rozszerzyć dowolnie o dodatkowe pakiety, proponowane przez różne Towarzystwa. Elastyczne konstrukcje ubezpieczeń domu i mieszkań oraz liczne dodatkowe klauzule pozwalają na dopasowanie polis do indywidualnych potrzeb i preferencji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TU:  Link4PZUWartaAllianzGeneraliWienerErgo HestiaCompensaInterRisk, Proama i wielu innych. Oferujemy polisy, pozwalające na zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w razie nieszczęśliwych wypadków. Dzięki pakietom ubezpieczeń nieruchomości, skutki nieszczęśliwych wypadków lub działania żywiołów nie będą oznaczały utraty całego dobytku, ponieważ polisa zabezpiecza i gwarantuje wypłatę świadczeń w razie takich właśnie wypadków.

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią
Tel. 793 004 544

Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 20:00

Sobota: 09:00 – 15:00